Regały magazynowe na wymiar

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia wnętrza magazynów, sklepów czy bibliotek są regały metalowe. Marka Helios proponuje optymalne rozwiązania sprawdzające się w każdej z wymienionych sytuacji. Nierzadko zdarza się tak, że pomieszczenie, w którym zamierzamy go postawić, jest niestandardowych rozmiarów lub przedmioty, jakie zamierzamy przechowywać, są niewymiarowe. Wtedy okazuje się, że najlepszym wyjściem będą meble na wymiar. Te pozwalają dopasować wielkość oraz nośność półek w zależności od ich przeznaczenia. Inna będzie dla książek o niewielkim formacie, a jeszcze inna dla materiałów budowlanych o większych rozmiarach. Dzięki kreatorowi regałów, sam decydujesz o tym, jak będzie wyglądał Twój mebel i jak go zagospodarujesz.

Kreator regałów – meble na wymiar

Kreator regałów jest przydatnym narzędziem, jeśli chcesz zamówić meble na wymiar. Samodzielnie wybierasz spośród dostępnych opcji i kombinacji, jaka powinna być wysokość, szerokość oraz głębokość regału metalowego Helios. Decydujesz również o ilości półek, rodzaju wykończenia i nośności, która stanowi istotną kwestię w przypadku przechowywania ciężkich rzeczy.

Samodzielny projekt mebli

Regał na wymiar jest bezpieczny, występuje w różnych rodzajach nośności, niektóre z nich posiadają wzmocnienia (w zależności od przewidywanej wagi, liczba wzmocnień rośnie, maksymalna wynosi 4). Meble na wymiar Helios są proste w montażu, opierają się na systemie wciskowo zatrzaskowym, który umożliwia łatwy montaż oraz demontaż, a tym samym ułatwia przenoszenie ich w inne miejsca. Dzięki uniwersalnemu wyglądowi można również z powodzeniem dokładać kolejne regały, tworząc większy ciąg. U nas dopasujesz regał na wymiar do tych, które już posiadasz, dzięki czemu zachowasz spójność stylistyczną.

Gwarancja bezpieczeństwa i wytrzymałości

Doświadczenie, jakie posiadamy przy produkcji regałów metalowych, pomogło wypracować optymalną nośność półek, która będzie uniwersalna. Dlatego oferujemy regały na wymiar utrzymujące od 175 kg do 400 kg, co pozwala dopasować produkt do indywidualnych potrzeb Klienta. Wykorzystane materiały to wysokiej jakości elementy zapewniające trwałość oraz wytrzymałość na najwyższym poziomie. Dbałość o szczegóły sprawia, że wykończenia są dopracowane, a regał na wymiar spełnia wymogi bezpieczeństwa, niezależnie od tego, jak go sobie zaprojektujesz.

Czas oczekiwania na realizację zamówienia

Gwarantujemy, że z każdego zamówienia wywiązujemy się terminowo. Czas oczekiwania na meble na wymiar Helios uzależniony jest od tego, jak je sobie zaprojektujesz. Regał o niestandardowych rozmiarach wykonujemy w przeciągu kilku dni.